فوم های PE و EVA در اکثر صنایع کاربرد فراوان دارند. شناسایی و معرفی درست این فوم ها از الزامات شرکت های تولید کننده این صنعت است.

برای سفارش محصولات یا درخواست خود می توانید از طریق فرم زیر ثبت نام نمایید. کارشناسان ما در کوتاهترین زمان با شما تماس می گیرند.

 شرکت فومیران با توجه به اینکه نیاز اکثر مشتریان داخلی و بخشی از مشتریان خارجی راتأمین می کند با کیفیت ترین فوم را در تولید محصولات خود استفاده می کند.

گالری محصولات دنافوم شامل افتخارات و تندیس ها و گواهی های شرکت در نمایشگاه های صنعتی مجموعه تولیدی مربوطه می باشد.

 لذا در جهت نیل به این هدف مقدس در سال 1381 فاز اول تولیدات خود را در زمینی به مساحت 8500 متر مربع در سالن های مجهز و تخصصی به مساحت 4800 متر مربع، نصب و راه اندازی نماییم که با پشتکار مدیران و همکاران محترم این شرکت موفق به تولید روزانه 1000 ورق در انواع مختلف بر حسب نیاز و تقاضای بازار شدیم. با ادامه این روند در انتهای سال 1389 واحد تحقیق و توسعه شرکت پس از دریافت گزارشات نیاز محور بازارهای داخلی و صادراتی، طرح افزایش تولید و تغییر آرایش خط تولید محصولات جدید را بررسی و تأیید نهایی نموده و در سال 1390 با افزایش مساحت کارخانه تولیدی از 8500 متر مربع به 12000 متر مربع و 6500 متر مربع سالن تخصصی، فاز دوم ماشین آلات خط تولید تأیید و اجرا شد به طوریکه هم اکنون توانایی تولید روزانه بیش از 3000 ورق در انواع ورق های پلی اتیلن، EPDM، CR، SBR، ورق های لاستیکی مخصوص زمین های صنعتی با کاربردهای مختلف از ضخامت 5 إلی 100 میلی متر، فوم های صنعتی به صورت رول در ابعاد و متراژ های مختلف و دیگر محصــولات مرتـــــبط، صنــایع خودروســـــــازی، عایق های حرارتی، کفپوش های ورزشی، فوم های کیف و کفش، فوم نظامی، وسایل آموزشی و کمک آموزشی، اسباب بازی و... را دارا می باشد